FACEBOOK

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Tormix"

ul. Grudziądzka 65
87-100 Toruń

tel/fax:  (56) 655-95-22
tormixtorun@gmail.com

biuro@tormix.com.pl

O NAS

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TORMIX istnieje od 1991r. Powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie przemysłu, warsztatów, a także pojedynczych użytkowników na części zamienne w postaci łożysk tocznych, pasów napędowych, oraz wszelkiego typu uszczelnień technicznych.

Bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności pozwala nam zapewnić optymalną obsługę klienta. Szeroki asortyment, wysoka jakość usług, oraz otwarte podejście zarówno do klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw jest wizytówką naszej firmy.

Nasi pracownicy kompleksowo dokonują niezbędnych pomiarów łożysk i innych artykułów technicznych a także służą radą i podpowiedzią na temat ich zastosowania i zamienników.

W naszych sklepach oferujemy często łożyska, paski, węże i inne artykuły przemysłowe o nietypowych rozmiarach, które ciężko znaleźć na rynku krajowym, dlatego prosimy o nie wahanie się i telefoniczne bądź e-mailowe zapytanie o interesujący Państwa artykuł.

Zapraszamy także do zakupów w naszym sklepie internetowym www.esklep.tormix.idsl.pl, w którym wystawiona jest część naszej oferty sprzedażowej, szczególnie łożyska toczne.

W razie braku interesującego Państwa artykułu prosimy o kontakt, a zostanie on włączony do oferty sprzedaży internetowej.

Zadowolonych klientów korzystających z usług naszego Przedsiębiorstwa zachęcamy do polubienia nas na facebooku: www.facebook.com/Tormix.Torun

Życzymy udanych zakupów

Nasza firma jest wieloletnim członkiem IPH Izby Przemysłowo- Handlowej w Toruniu.